"Z MYŚLĄ O KOBIETACH" - KONCERT KACPRA ANDRZEJEWSKIEGO

"Z myślą o kobietach" - pod takim tytułem odbył się piątkowy koncert w wykonaniu Kacpra Andrzejewskiego. Było to ostatnie spotkanie w ramach cyklu "Marzec w Szpilkach". Tym samym cykl spotkań "Marzec w Szpilkach" uważamy za zamknięty. Przypomnijmy, że w marcu Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie zorganizował dla kobiet 4 wydarzenia, podczas których uczestniczki miały okazję usłyszeć o naturalnych metodach pielęgnacji skóry, zdrowym żywieniu, zobaczyć jak prawidłowo wykonywać makijaż dzienny, wziąć udział w warsztatach mydlarskich oraz posłuchać koncertu "Z myślą o kobietach". Dziękujemy sponsorom, którzy zaangażowali się bezinteresownie we wsparcie naszego wydarzenia fundując aż 36 nagród. Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z ostatniego koncertu.