Inicjatywy lokalne 2017

ZAKOŃCZENIE INICJATYW 2017

Wszystko, co dobre szybko się kończy, ale nie w kulturze. Dla nas jest to zakończenie Inicjatyw Lokalnych w Gminie Kwidzyn 2017, a tym samym rozpoczęcie przygotowań do kolejnego rozdania. W ramach zakończenia odbyła się również debata dotycząca przyszłości inicjatyw, ich potrzeby i znaczenia dla lokalnych społeczności, którą moderował Wojtek Demko.

Czytaj więcej: ZAKOŃCZENIE INICJATYW 2017

"Pomorskie poszerzenie pola kultury"

"Pomorskie poszerzenie pola kultury" - pod tym hasłem odbyła się w Kwidzyńskim Centrum Kultury debata poświęcona sferze kultury, która bez wątpienia jest nam bardzo bliska. Podczas debaty nasz Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie miał swoje "5 minut" w trakcie których opowiedzieliśmy o Inicjatywach Lokalnych w Gminie Kwidzyn jako dobrych praktykach.

Czytaj więcej: "Pomorskie poszerzenie pola kultury"

DOBRE PRAKTYKI GOK W KWIDZYNIE DOCENIONE W WARSZAWIE

Tak! To właśnie w Warszawie, a dokładnie w Służewskim Domu Kultury odbyło się Spotkanie Beneficjentów Programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2013-2017. Jako uczestnicy tego programu mieliśmy okazję reprezentować dobre praktyki roku 2015-go. Pokazaliśmy pewien pozytywny proces, który bez wątpienia miał i nadal ma miejsce dzięki

Czytaj więcej: DOBRE PRAKTYKI GOK W KWIDZYNIE DOCENIONE W...

PIERWSZE SPOTKANIE LIDERÓW

Kolejny rok, kolejne zmagania. Za nami pierwsze spotkanie organizacyjne dla Liderów Grup Inicjatywnych w ramach ...

Czytaj więcej: PIERWSZE SPOTKANIE LIDERÓW

Inicjatywy Lokalne - dokumenty do pobrania

  REGULAMIN KONKURSU

  Wniosek konkursowy 

   UMOWA PARTNERSKA

  SPRAWOZDANIE KOŃCOWE          

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.