ASAMBLAŻ - TRZY WYMIARY KULTURY w OSADZIE COUNTRY

Wspaniały mural, odkrywanie historii własnej miejscowości, mała wieś, która stała się na kilka miesięcy osadą przypominającą Dziki Zachód. To tylko cząstka tego, co w tym roku działo się w Ośnie. Mieszkańcy tej małej wioski realizowali dwa duże projekty tj. "Asamblaż-Trzy wymiary kultury" dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz "Osada Country" w ramach programu "Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2017" dofinansowane z budżetu GOK Kwidzyn. Nad realizacją muralu czuwali Czesiek oraz Kasia, których pozytywne podejście było naprawdę motywujące. W niedzielę odbyło się zakończenie obu tych projektów i trzeba przyznać, że publiczności, która miała okazję obejrzeć pokaz taneczny w wykonaniu mieszkańców Ośna nie zabrakło.