Serdecznie zapraszamy dzieci z rodzicami na przedstawienie "Atak Clownów" w wykonaniu fantastycznego Teatru Na Walizkach. Teatr Na Walizkach występował na wielu imprezach teatralnych i na festiwalach teatrów ulicznych w Polsce oraz wielokrotnie gościł za granicą, gdzie dzięki swej oryginalnej i „międzynarodowej” formie był entuzjastycznie przyjmowany. Członkowie Teatru Na Walizkach są zawodowymi aktorami! W programie nie zabraknie także żonglerski, pokazów jazdy na monocyklu czy też wspólnej zabawy z widzami. Przedstawienie odbędzie się w najbliższą niedzielę - 8 sierpnia 2021 o godz. 16:00 na placu zabaw przy ul. Długiej 4a w Marezie.

Jest to pierwsze przedstawienie z cyklu Karawana Teatralna. Karawana Teatralna to projekt realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie. Zachęcamy mieszkańców naszego regionu do aktywnego, rodzinnego spędzania wolnego czasu z kulturą.

Następne spektakle odbędą się w Korzeniewie i Brachlewie w każdą kolejną niedzielę sierpnia. Mają one charakter plenerowy, uliczny – obok walorów artystycznych zapewniają świetną zabawę i rozrywkę widzom, włączając ich często w swoje działania i zachęcając do wspólnego udziału.

Po czasie przymusowego odcięcia od kultury i sztuki, Karawana Teatralna będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich spragnionych artystycznych wrażeń i wspólnej zabawy.

Udział w przedstawieniach jest bezpłatny!

mareza