Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2018/XII/jestesmy_dla _rakowca is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Przedstawienia oraz warsztaty regionalne

Przedstawienia oraz warsztaty regionalne, które realizowaliśmy w ramach programu ,,Patriotyzm Jutra’’ mimo zakończenia realizacji projektu nadal trwają. Tym razem historię o wielokulturowości usłyszeli członkowie Stowarzyszenia ,,Jesteśmy dla Rakowca’’. Bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie bajką. Grafik przedstawień był naprawdę napięty dlatego  zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby usłyszeć historię o wielokulturowości Powiśla, a także poznać historię Tadeusza Tollika do Pracowni Haftu Artystycznego w Pastwie.  Już niebawem przedstawimy nową ofertę dotyczącą właśnie tych dwóch bajek, a będzie ona powiązana z wycieczką do wyjątkowego miejsca.  Szczegóły już niebawem.

{gallery}2018/XII/jestesmy_dla _rakowca{/gallery}