Zespół Pas de nom wystąpił podczas wydarzenia plenerowego "Cud nad Wisłą" w Korzeniewie prezentując utwory z pierwszych list przebojów. Nasz zespół został bardzo pozytywnie przyjęty przez uczestników wydarzenia i nie zabrakło oczywiście gromkich braw po każdym z utworów. Prezentujemy kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Zespół "Pas de nom" wystąpił podczas wernisażu międzynarodowej fotograf Anji Choluy. Tym razem dziewczyny wystąpiły w utworach solowych choć nie zabrakło również utworu zaśpiewanego przez cały zespół. Bez wątpienia ten występ był bardzo udany :)

Nasze wspaniałe dziewczyny z zespołu "Pas de nom" wystąpiły podczas Koncertu Świątecznego zorganizowa nego dnia 12 grudnia przez Zespół Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu. Nasz zespół zaśpiewał kilka kolęd, które bez wątpienia przypadły do gustu publiczności. Podczas koncertu wystąpił również Chór Szkolny "Bel Canto" oraz Paula Brzózka

 

Zespół “Pas de nom” wystąpi gościnnie w Zespole Szkół im. Józefa Czyżewskiego w Opaleniu podczas Koncertu Świątecznego. Jak widać wzajemna współpraca przynosi pozytywne efekty, a połączenie dwóch gmin, które rozpoczęło się od imprezy “Kulturalnie, Zdrowo i Sportowo” przynosi pozytywne efekty.

Zespół "Pas de nom" działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kwidzynie zaprezentował się w Tychnowach z repertuarem pieśni patriotycznych. Dziewczyny zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników koncertu dostając na zakończenie owacje na stojąco. Nie zabrakło również wspólnego śpiewania. Przedstawiamy krótką fotorelację z koncertu.

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
811169