Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie wraz z Parafią Św. Antoniego w Rakowcu zapraszają wszystkich, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności śpiewu na warsztaty wokalno-chóralne. W dwudniowym programie zawarte są elementy emisji głosu, trening oddechowy, ćwiczenia głosowe oraz muzyka wielogłosowa. Warsztaty odbędą się 22 oraz 23 stycznia 2022r. w Świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu.

Warsztaty wokalne poprowadzi Pani dr hab. Katarzyna Bojaruniec, prof. Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Jako dyrygentka w Instytucie Muzyki prowadzi intensywną działalność koncertową z zespołami studenckimi. Zdobyła wiele nagród i wyróżnień na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach chóralnych. Repertuar koncertowy obejmuje liczne utwory muzyki dawnej i współczesnej, kompozytorów polskich i zagranicznych. Kasia jest osobą bardzo ciepłą, dynamiczną – prawdziwy ŁOWCA WOKALNYCH TALENTÓW.

Towarzyszyć nam będzie wspaniała muzyka chóralna. Zanurzymy się wspólnie w magiczny świat cudownych dźwięków, będziemy odkrywać prawdziwą siłę i możliwości naszego głosu, zastanawiać się nad fenomenem śpiewania w chórze, a także zaglądać za kulisy pracy zawodowych muzyków.

Koncert finałowy odbędzie się w Kościele p/w Św. Antoniego w Rakowcu 23 stycznia o godz. 17:00.

Dla mieszkańców Gminy Kwidzyn udział w warsztatach jest darmowy. Wpisowe dla uczestników spoza gminy wpisowe wynosi 10zł.

Zapisy prowadzi Instruktor GOK Karolina Szczepańska, tel.505451772, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..