Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na kreatywne spędzanie ferii zimowych pod hasłem: "Pokochaj podróże". Spotkania odbędą się w świetlicach kulturalno-oświatowych na terenie Gminy Kwidzyn a instruktorzy GOK zapewnią dzieciom opiekę oraz wspólne zabawy, gry i animacje.

Podstawowym założeniem cyklu spotkań „Pokochaj podróże” jest twórcze i ekspresyjne spędzenie czasu wolnego podczas ferii zimowych.  W ciągu tygodniowych spotkań odwiedzimy aż 5 krajów! Aby podkreślić zimowy klimat ferii przeniesiemy się do mroźnej Grenlandii. Nie mogąc doczekać się nadejścia wiosny zawitamy do kwitnącej Japonii. Następnie ruszymy w gorący klimat Włoch oraz upalną Kenię. Po powrocie z „podróży” docenimy kulturę i obyczaje naszej Ojczyzny – Polski.

Uczestnicy zajęć wykonają wiele interesujących i rozwijających prac plastycznych, zmierzą się z zadaniami logicznymi, ruchowymi, sztuką kulinarną, podejmą się wspólnego rozwiązywania problemów i pracy zespołowej. Zajęcia pobudzą i zaangażują wszystkie zmysły, będą pełne koloru i kreatywności. Taniec „Tarantella”, lampiony szczęścia, naszyjniki afrykańskie czy też nauka jedzenia ryżu pałeczkami, to tylko część proponowanych zajęć.

Pierwsze zajęcia odbędą się już 14 stycznia 2022 r.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!