ludzie na spotkaniu słuchają zwróceni w stronę przemawiającego

WARSZTAT TWÓRCZY "POMYSŁ NA DZIAŁANIE”

W poniedziałek 8 maja o godz. 16:00 w Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym w Górkach, odbędzie się warsztat pomysłów na inicjatywy dla wszystkich, którzy zamierzają złożyć wniosek w tegorocznej edycji Konkursu „Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2.1”.

W czasie warsztatu pomysłodawcy działań twórczych otrzymają niezbędne wskazówki i propozycje narzędzi pomocnych w projektowaniu wydarzeń kulturalnych. Na spotkaniu udzielimy również ważnych informacji dotyczących konkursu i realizacji projektów, odpowiemy na pytania mieszkańców.

Organizatorem warsztatu jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie, który od lat wspólnie z lokalnymi społecznościami Gminy Kwidzyn realizuje przedsięwzięcia kulturalne odpowiadające na potrzeby mieszkańców. Zależy nam, by zarówno oni, jak i grupy nieformalne oraz liderzy społeczności nabywali kompetencji w zakresie animacji kulturalnej, myślenia projektowego, współpracy i budowania partnerstw. Wspólnie zastanowimy się jak moglibyśmy zbudować długofalową relację naszej instytucji ze społecznościami, jakich zmian oczekujemy i jakie są nam potrzebne, jak moglibyśmy wzmocnić rolę animacji kulturowej w swoich miejscowościach.

Wstęp na spotkanie jest wolny i zgodnie z regulaminem obowiązkowy dla wszystkich, którzy chcieliby złożyć wniosek w tegorocznej edycji konkursu.
Informacje o konkursie, regulamin i wniosek do pobrania znajduje się na naszej stronie internetowej.