POWIŚLAŃSKI FESTYN RODZINNY w Pawlicach
Dnia 7.06 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka w Pawlicach, gdzie organizatorem był GOKiB i Sołtys Maria Wdowiak z Radą sołecką.
Impreza rozpoczęła się występem zespołu GOKiB Łobuziary pod opieką Karoliny Szczepańskiej.
Animacje dla dzieci prowadzone przez Agencję Lawendowe Gonty były prawdziwym hitem!
Konkurencje sportowe, zabawy z chustą i proszkiem holi rozbawiły nasze maluchy do łez.
Dzieci dosłownie oszalały, bawiąc się przy kurtynie wodnej, którą przygotowała OSP Rakowiec.
Pokaz wozu strażackiego był nie tylko świetną atrakcją, ale też ważną lekcją bezpieczeństwa.
Szczególne podziękowania dla niesamowitych rodziców dzieci z Pawlic, którzy stanęli na wysokości zadania i pomogli w organizacji tego wydarzenia.
Pan Witold Liziński - Radny Gminy Kwidzyn dostarczył mnóstwo radości, obdarowując najmłodszych uczestników fantastycznymi maskotkami.
Nie zapomnimy też o wsparciu Piekarni Piotruś z Kwidzyna i Sklepu Masarniczego z Gardei, które zadbały o to, żeby nikt na imprezie nie był głodny, dostarczając świeżego pieczywa i pysznych kiełbasek.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i niezapomniane chwile spędzone razem.
Zapraszamy Was gorąco na kolejne niezwykłe festyny organizowane przez GOKiB!
Będzie jeszcze więcej atrakcji, zabaw i radości dla całych rodzin.