Jeśli masz pomysł na oryginalne wydarzenie kulturalne lub po prostu chcesz, by w Twojej okolicy więcej się działo...
 
Skorzystaj z szansy jaką daje ogłoszona właśnie VII edycja konkursu "Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2021"!

Po okresie zastoju w sferze działań kulturalnych wszyscy jesteśmy spragnieni aktywności twórczej i nosimy w sobie szereg pomysłów na inicjatywy artystyczne. Wierzymy, że tegoroczne „Inicjatywy Lokalne” wyzwolą w Was nowe, ambitne i nie realizowane dotąd działania twórcze i zaangażują środowiska lokalne do swoich zamierzeń.

Celem konkursu jest inicjowanie działań służących wzmocnieniu zaangażowania Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie w życie społeczności lokalnej, stworzenie warunków sprzyjających rozwojowi współpracy, komunikacji, pobudzenie aktywności obywatelskiej w przestrzeni kultury, wykreowanie warunków sprzyjających nowoczesnej edukacji kulturalnej i artystycznej.

Pracownicy Ośrodka udzielają wsparcia na każdym etapie realizacji projektów w biurze GOK Kwidzyn przy ul. Grudziądzkiej 30, pok. 37 od poniedziałku do piątku od 14.06 do 14.07.2021 r. w godz. 8:00 do 12:00. Zapraszamy inicjatorów projektów na konsultacje, wysłuchamy Was i doradzimy. Więcej informacji pod nr tel. 55 275 94 70.

Regulamin konkursu oraz wnioski konkursowe dostępne są na naszej stronie www.gokkwidzyn.pl

 
Razem możemy osiągnąć znacznie więcej!
 
Dokumenty do pobrania: