Dnia 11 lipca 2024 r. świętowaliśmy 104. rocznicę Plebiscytu na terenie Powiśla, Warmii i Mazur, kiedy Janowo zostało przyłączone do Polski. To wyjątkowa okazja, która co roku przypomina o istotnym wkładzie tych wydarzeń w zachowanie polskiej tożsamości narodowej.

Serdecznie zapraszamy do udziału  w Konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy, który odbędzie się 7 września 2024 roku podczas Dożynek Gminno – Powiatowych w Nowym Dworze.

Serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystości z okazji 104. Rocznicy Plebiscytu w Janowie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie tanecznej pn. "Letnia Noc", która rozpocznie się od godziny 19:00, w dniu 29 czerwca 2024r. na boisku gminnym w Brokowie.

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Specjalista ds. technicznych. Szczegółowe wymagania i warunki jakie muszą spełniać kandydaci zostały określone w ogłoszeniu o naborze...

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik ds. administracyjnych. Szczegółowe wymagania i warunki jakie muszą spełniać kandydaci zostały określone w ogłoszeniu o naborze...