Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z naszej Gminy Kwidzyn do zabawy z nami. Tydzień pełen wrażeń i świątecznego klimatu.

Uwaga ogłaszamy XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową!

Serdecznie zapraszamy do udziału rodziny mieszkające w Gminie Kwidzyn! Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej.


Uprzejmie informujemy, iż zapowiadane na 27 listopada wydarzenie podsumowujące "Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2.0" połączone z wręczeniem nagród "Anioły Kultury" i okolicznościowym koncertem, odbędzie się 7 stycznia 2023 roku w świetlicy kulturalno - oświatowej w Rakowcu. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do udziału w styczniu!
 

INICJATYWY LOKALNE 2.0 W GMINIE KWIDZYN

Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie pozyskał środki na realizację projektu Inicjatywy Lokalne w Gminie Kwidzyn 2.0. Kulturotwórcze przedsięwzięcia grup nieformalnych, które od lipca rozpoczęły swoje działania możliwe są dzięki dofinansowaniu z programu Dom Kultury +  Inicjatywy Lokalne, Edycja 2022 z Narodowego Centrum Kultury.

JUŻ ZA TYDZIEŃ! WARSZTATY DYNIOWE!

Serdecznie zapraszamy rodziny razem z dziećmi do naszej świetlicy kulturalno - oświatowej w Rakowcu już - 20 października
o godzinie 17:00 odbędą się dla Państwa warsztaty dyniowe. Zachęcamy do przyniesienia własnych dyń - z ogródka czy z marketu,
małe czy duże będą piękną ozdobą jesienną w waszych domach. Każda będzie piękna!!!

XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "POETYCKI PAŹDZIERNIK"

Serdercznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XIV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego „POETYCKI PAŹDZIERNIK”, który odbędzie się 28 października 2022 r. o godzinie 9:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Gurczu.