XIV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "POETYCKI PAŹDZIERNIK"

Serdercznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XIV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego „POETYCKI PAŹDZIERNIK”, który odbędzie się 28 października 2022 r. o godzinie 9:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Gurczu.

Konkurs o zasięgu gminnym kierujemy do uczniów z oddziału „zerówek” i szkół podstawowych klas I-VIII z terenu gminy Kwidzyn. Celem konkursu jest m.in. prezentacja i upowszechnianie żywego słowa, uwrażliwienie uczniów na piękno barw jesiennego krajobrazu, popularyzacja polskiej poezji wśród dzieci i młodzieży.

Poniżej znajdą Państwo Regulamin konkursu  oraz Kartę zgłoszenia w wersjach elektronicznych, jako pliki do pobrania.

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w planowanym wydarzeniu!

Organizatorami tego wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie oraz Gmina Kwidzyn.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU   [ PDF | 625 KB ]