XIII GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Serdecznie zapraszamy do udziału w 13-nastej edycji Gminnego Przeglądu kolęd i pastorałek.
Wydarzenie te odbędzie się 14 stycznia 2023 roku o godzinie 15:00 w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu.

Przegląd skierowany jest do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych mieszkańców Gminy Kwidzyn. Mogą brać udział w nim również gminne zespoły młodzieżowo-dziecięce
czy też uczestnicy zajęć muzyczno – wokalnych świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu. Każdy odważny może zaśpiewać!

Karty zgłoszeń składamy do 9 stycznia 2023 r. do godziny 13:00 po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.
Można dostarczyć w formie elektronicznej na podany mail w regulaminie przeglądu lub osobiście w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Kwidzynie.

Poniżej znajdą Państwo Regulamin konkursu  oraz Kartę zgłoszenia w wersjach elektronicznych, jako pliki do pobrania.

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w planowanym wydarzeniu!

Organizatorami tego wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie

Partnerem konkursu jest Gmina Kwidzyn.

Pliki do pobrania:

REGULAMIN KONKURSU   [ PDF | 224 KB ]