KARNAWAŁ TRWA!

Pierwszy bal już za nami!

Na kolejnym widzimy się już w ten PIĄTEK - 3 lutego 2023 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Nowym Dworze. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Dziękujemy za tak liczne grono uczestników

Cieszymy się, że zawitało do nas łącznie ok. 80 osób.

Nie brakowało szerokich uśmiechów, zwariowanych konkursów i dobrej muzyki.

Dzieci wraz z rodzicami aktywnie brali udział w naszym zwariowanym programie zabaw!

Dziękujemy za wsparcie Pani Dyrektor Lidii Banaś oraz Pani Sołtys Beacie Przelińskiej.

i Radzie Sołeckiej za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałego balu karnawałowego.

Na kolejny bal nie zapomnijcie przynieść swoich szerokich uśmiechów, dużej ilości energii i w fantastycznych stroi!

Serdecznie zapraszamy na zabawy kostiumowe dla dzieci z poszczególnych sołectw, które odbędą się w następujących terminach:

1. Szkoła Podstawowa w Nowym Dworze – 3 lutego , godz. 10:00 – 13:00 (Nowy Dwór, Mareza Długa, Obory, Grabówko, Rozpędziny)
  2. Świetlica kulturalno – oświatowa w Pastwie – 10 lutego, godz. 16:00 – 19:00 ( Pastwa, Janowo, Gniewskie Pole, Gurcz, Lipianki, Podzamcze, Korzeniewo, Mareza Osiedle, Szałwinek)
  3. Świetlica kulturalno – oświatowa w Rakowcu - 16 lutego, godz.16:00 - 19:00 ( Rakowiec, Licze, Górki, Rakowice, Pawlice, Kamionka, Baldram, Bronno, Dankowo)

Tymczasem zapraszamy na porcję zdjęć z Zielonej Szkoły w Brachlewie, gdzie w ubiegłą sobotę odbył się nasz pierwszy bal.