Przypominamy – nasz karnawał wciąż trwa!

Drugi bal już za nami – tym razem odbył się w Szkole Podstawowej w Nowym Dworze.

Na kolejnym widzimy się już DZISIAJ o godz. 16:00 w naszej świetlicy kulturalno-oświatowej w Pastwie znanej również pod nazwą – Pracownia Haftu Powiślańskiego. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia!

Dziękujemy za tak liczne grono uczestników!

Nie brakowało szerokich uśmiechów, zwariowanych konkursów i dobrej muzyki, przy której bawiła się cała szkoła, nawet grono pedagogiczne!

Serdecznie zapraszamy za tydzień już na ostatnią zabawę kostiumową dla dzieci z poszczególnych sołectw, który odbędzie się w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu - 16 lutego, godz. 16:00 - 19:00.

Zapraszamy na ten bal w szczególności mieszkańców z: Rakowca, Licza, Górek, Rakowic, Pawlic, Kamionki, Baldramu, Bronna i Dankowa. Ten dzień jest wasz!

Tymczasem możecie obejrzeć fotorelację z tego wydarzenia!