Święta Wielkanocy już za chwilę...

Z tej okazji spotkaliśmy się w tamtym tygodniu na Warsztatach Wielkanocnych Pracowni Haftu Artystycznego w Pastwie. Wyjątkowo w tym roku odbyły się w Świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu i Bibliotece w Marezie, ponieważ w pracowni trwa remont. Mieliśmy więc warsztaty wyjazdowe!

Czwartkowe warsztaty zdobienia kartek wielkanocnych metodą scrapbooking w Rakowcu poprowadziła dla nas Pani Beata Ungrowska, która znana jest w naszej gminie Kwidzyn ze wspaniałej kwiaciarni i wspaniałych umiejętności artystycznych.  Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę dotyczącą scrapbookingu, która natchnęła nas do tworzenia własnych kartek wielkanocnych. Rezultaty naszych prac możecie zobaczyć w fotorelacji z tego wydarzenia.

Miło spędzone czwartkowe popołudnie w doborowym towarzystwie z pewnością każdy będzie dobrze wspominał.

Można obejrzeć fotorelację z tego dnia poniżej ale to nie wszystko!

W sobotę nasze Instruktorki - Kasia i Ewa, poprowadziły warsztaty zdobienia jaj metodą decoupage i patchwork dla dzieci.

Warsztaty minęły na wspólnej kreatywnej zabawie i w miłej atmosferze co doskonale wpasowuje się w świąteczny klimat.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas na tegorocznych Warsztatach Wielkanocnych.

30 MARCA 2023 r. - SCRAPBOOKING "KARTKI WIELKANOCNE"

1 KWIETNIA 2023 r. - DECOUPAGE & PATCHWORK  "MALOWANIE JAJEK"