Uwaga uwaga!!!

Wyjątkowo w tym miesiącu cykliczne spotkanie warsztatowe „Środa z igłą” odbędzie się jutro, w czwartek 13 kwietnia od 15:00 do 18:00 w Bibliotece w Marezie przy ul. Długiej 5. W Pracowni Haftu wciąż trwa remont więc przytulamy się do biblioteki.

A będzie się działo! Wiosna za oknem, zakwitają wiosenne kwiaty, a w naszych głowach kiełkują nowe pomysły. Zależy nam, by nasze rękodzielnicze spotkania były ciekawe, różnorodne i pozwalały Wam na dużą swobodę twórczą.

Tak więc jutro nie igła, a pędzel! Nie mulina, a farby! Zapewniamy wszystkie materiały, zabierzcie ze sobą tylko ulubioną koszulkę, bluzę, torbę, cokolwiek z Waszej garderoby w jasnym kolorze, bo zaszalejemy! Będziemy malować bardzo wiosennie, rzecz jasna z wykorzystaniem elementów naszego pięknego haftu powiślańskiego. Możecie nadać drugie życie waszym ubraniom i bawić się z nami kolorem, techniką, stać się projektantką/em własnej garderoby.

Mamy zapraszamy z dziećmi, które również będą mogły zmalować coś dla siebie.

Kasia Magierowska, inicjatorka pomysłu już szykuje dla Was swoją kolorową walizkę inspiracji.

Wstęp jest wolny! Jak zwykle będzie małe co nieco, pyszna kawa i twórcza, pozytywna atmosfera.

Zapraszamy na fantastyczne twórcze popołudnie!!! Można się spóźniać!

Jeśli macie pytania zapraszamy do kontaktu z naszą instruktorką Kasią z Pracowni Haftu pod nr tel. 724 613 030.