Dnia 24 maja 2026r. w świetlicy w Baldramie odbył się Koncert z okazji Dnia Matki połączony z wernisażem braci Cielątkowskich.
Na scenie wystąpiło GAMA Studio Wokalne na czele z Agnieszką Perehudą prezentując program przygotowany specjalnie na tę okazję. Występy spotkały się z ciepłym przyjęciem publiczności i stworzyły przestrzeń do wspólnego świętowania.
Uzupełnieniem koncertu był wernisaż prac braci Cielątkowskich. Obrazy utrzymane w stylistyce Pop Art przyciągały uwagę kolorem i charakterystyczną formą.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom i uczestnikom za obecność.
Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie.
Fot.Anna Krupa