Sezon kajakowy z GOKiB rozpoczęty!

To była naprawdę niezwykła trasa na rozpoczęcie sezonu! Płynęliśmy z Gontów do Starej Rzeki Liwą i jeziorem Liwieniec, podziwiając budzącą się do życia przyrodę. Pogoda dopisała, humory również, a i przygód mieliśmy całkiem sporo. Data spływu wspaniale zbiegła się z Dniem Ziemi, do którego my również dołożyliśmy swoją małą cegiełkę, zbierając po drodze z rzeki plastikowe butelki i inne śmieci pozostawione przez ludzi.

Piękne wczesnowiosenne pejzaże, śpiew ptaków i przejmująca, relaksująca cisza zapewniły nam naprawdę cudowny sobotni czas. Ekipa jak zwykle wyśmienita!

Po spływie mieliśmy jeszcze chwilę na ognisko i przysłowiową kiełbasę z bułą, pogaduszki i leniuchowanie pod bezchmurnym niebem.

Celem spływów organizowanych przez GOKiB jest nie tylko rekreacja i fantastyczny sposób spędzenia czasu wolnego na łonie natury, ale również poznawanie kulturowego i przyrodniczego dziedzictwa Powiśla. Turystyka kajakowa dla mieszkańców naszej gminy ma integrować społeczność lokalną i umożliwiać jej aktywność w swobodnych warunkach, przy urzekających okolicznościach przyrody.

Obejrzyjcie fotorelację!

Dziękujemy za piękne zdjęcia i uchwycenie naszej kajakowej przygody Bartkowi Bakunowi i Adamowi Kominek.