Gminny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w symbolicznych wydarzeniach z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej i Święta Wojska Polskiego, którą będziemy obchodzić w niedzielę – 15 sierpnia 2021 r.

Z przyjemnością informujemy, że w minioną sobotę tj.17 lipca br. w Chmielnie podczas III Spartakiady Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Pomorskiego zostały ogłoszone wyniki półfinału VI edycji konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów”. Na pierwszym podium stanęło Koło Gospodyń Wiejskich z Tychnów z potrawą „Zupa klopsowa z koperkiem na słodko-kwaśnym.

Od 13 marca 2021 r. w całym województwie pomorskim ponownie obowiązuje zakaz organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, projekcji filmów, organizacji koncertów, wystawiania przedstawień teatralnych. Biblioteki wypożyczają książki, ale wyłącznie przed budynkiem, po wcześniejszym zamówieniu zdalnym.