Wydarzenie na sobota, 18 marzec 2023

Lista wydarzeń

"Marzec w szpilkach" - Koncert Dariusza Kordka

Sobota, 18 marzec 2023 o 18:00

Wydarzeniem finałowym tegorocznego "Marca w szpilkach" będzie występ Dariusza Kordka!

18 marca godz. 18:00 – koncert DARIUSZA KORDKA „Musicalowe przeboje z dawnych lat” | Świetlica kulturalno-oświatowa w Rakowcu

To będzie naprawdę wyjątkowy wieczór wieńczący „Marzec w szpilkach”. Artystyczne, rozśpiewane spotkanie z Dariuszem Kordkiem, aktorem filmowym, teatralnym i musicalowym, związanym ze słynnym musicalem „Metro”. Ten jeden z najlepiej śpiewających polskich aktorów zabierze publiczność w muzyczną podróż przez lata 30 – te, 50 – te i 80 – te XX wieku. Usłyszycie piosenki z repertuaru m.in. Eugeniusza Bodo, Janusza Gniatkowskiego, Piotra Szczepanika, Roda Stewarda oraz autorskie utwory Dariusza Kordka wykonywane podczas występów w musicalu „Metro”.

Na koncert zapraszamy panie najlepiej w czerwonych szpilkach, a czerwony akcent w ubiorze panów będzie również mile widziany.

Bądźcie z nami!