Lista wydarzeń

Partnerstwo lokalne - wspólne działanie z kulturą - spotkanie informacyjne

Poniedziałek, 22 kwiecień 2024

Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu.

Ewa Łozińska "Początek" - wystawa malarstwa

Poniedziałek, 22 kwiecień 2024 - środa, 22 maj 2024

Zapraszamy na wystawę malarstwa Ewy Łozińskiej, która będzie trwać od 22 kwietnia do 22 maja w Bibliotece Publicznej w Marezie.

„Piątek z pasją” – warsztaty makramy dla początkujących

Piątek, 26 kwiecień 2024 o 17:00

Zapraszamy wiosennie na kolejne spotkanie dla dorosłych i seniorów z cyklu „Piątek z pasją”.

Jeśli marzycie, by nauczyć się tworzenia pięknych dekoracji ze sznurka od podstaw, ten warsztat jest dla Was!
Dodatkowo zapewniamy przyjazną i twórczą atmosferę, nieśpiesznie spędzone popołudnie przy kawie w miłym towarzystwie.
Podobają się Wam liście z makramy? Są proste do wykonania i bardzo efektowne. Wykonacie je podczas spotkania i zabierzecie do domu.
Warsztat poprowadzi pani Irenka Sagan, która zakochała się w makramie podczas ubiegłorocznej edycji „Marca w szpilkach” i zaraża swoją pasją innych. Jest doskonałym przykładem potwierdzającym, że sztuka i rękodzieło nie znają ograniczeń wiekowych.

Zapraszamy 26 kwietnia (piątek) o godz. 17:00. Wstęp wolny!

Zapewniamy wszystkie potrzebne materiały.

Więcej informacji: instruktorka Kasia nr tel. 724 613 030

Wyjazd do Teatru Horzycy na spektakl pt."CUD"

Niedziela, 19 maj 2024

Jak już wielu z Was wie, pierwszy wyjazd do Teatru Horzycy w Toruniu okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie możemy się doczekać, aby po raz kolejny podzielić się tymi emocjami z nowymi uczestnikami.

Udało nam się ponownie zdobyć bilety na spektakl "CUD"- niezwykłą farsę, która już wielu widzów poruszyła i zachwyciła. Cena udziału to tylko 99zł, obejmująca bilet wstępu oraz transport, dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie.

Gwarantujemy znakomitą zabawę! Zapraszamy szczególnie małżeństwa z wieloletnim stażem oraz wszystkich, którzy chcieliby spędzić wieczór w niezwykłej atmosferze.

Miejsca są ograniczone dlatego rezerwujcie szybko! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji podamy pod nr tel. 55 275 94 70.