MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA

Nazwa grupy nieformalnej: NOWODWORZACY nazwa inicjatywy: „MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”

Grupa nieformalna zrealizuje projekt, który będzie polegał na zorganizowaniu koncertu pt. „MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”. Artystami występującymi na scenie będą mieszkańcy Nowego Dworu, uczniowie, nauczyciele i rodzice SP w Nowym Dworze. Tematyka koncertu ma opierać się przebojach charakterystycznych dla określonych grup wiekowych. Chcemy, aby koncert ukazywał przeboje wielu pokoleń. Do współpracy chcielibyśmy zaprosić Gminny Ośrodek Kultury oraz lokalne zespoły ludowe. W realizacji tego przedsięwzięcia bardzo przyda się doświadczenie teatralne zdobyte w czasie realizacji poprzednich inicjatyw, m.in. warsztatów teatralnych prowadzonych we współpracy z GOK w ramach programu MKiDN „Kultura Dostępna”.

Gry, bajki ...