Komunikat graficzny - Wydarzenia i imprezy odwołane

Od 13 marca 2021 r. w całym województwie pomorskim ponownie obowiązuje zakaz organizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, projekcji filmów, organizacji koncertów, wystawiania przedstawień teatralnych. Biblioteki wypożyczają książki, ale wyłącznie przed budynkiem, po wcześniejszym zamówieniu zdalnym.

5 marca 2021 r. na gov.pl pojawił się komunikat dotyczący powrotu do ograniczeń wybranych stref życia, w tym działalności kulturalnej. Szczefgółowe informacje: www.gov.pl/koronawirus

Galileusz pisał, że Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat. Pitagoras wierzył, że liczby rządzą światem, a sam Hugo Steinhaus  mówił, że żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka.

A wy? Lubicie Matematykę?? Algebrę??Ułamki? Kąty? A może Funkcję ?

Jeśli tak to łapka w górę!   cool

Dziś świętujemy! Narodowy Dzień Matematyki!

„Naprawdę jaka jesteś, nie wie nikt”

My zaczynamy już dziś. Wiosna za oknem, pachną pierwsze tulipany , a my ogłaszamy  nie lada wyzwanie ..  ##

Jaka jest kobieta? Co można o niej powiedzieć?

Heine twierdził że nie można ustalić gdzie w kobiecie kończy się anioł, a gdzie zaczyna diabeł, a sam Churchill mówił, iż mężczyźni żądzą światem, ale kobiety żądzą mężczyznami.

A co Wy myślicie??  Łap #wyzwanie!

Zostaw w komentarzu swoją propozycję, ale Pamiętaj możesz użyć tylko trzy słowa.

Choć jest to święto kobiet, to nasze pytanie kierujemy do Panów.

Wysyłajcie wasze życzenia dla Pań na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do naszej żeńskiej komisji pod dowództwem przesympatycznej  Eli, a gdy już wyłonimy te najpiękniejsze opublikujemy je na naszej stronie internetowej.

No i nie zapomnijcie drogie Panie, jest Marzec- miesiąc w szpilkach!