Gminny Osrodek Kultury w Kwidzynnie, służy mieszkańcom gminy, zapewniając jak najszersze uczestnictwo w kulturze.

GOK nie posiada swojej głównej siedziby do organizowania zajęć i wydarzeń, jak typowy dom kultury, ale działa na terenie gminy Kwidzyn, organizując zajęcia w świetlicach i imprezy plenerowe. Dzięki sieci świetlic kulturalno-oświatowych, w których prowadzona jest również edukacja kulturalna i artystyczna, możemy dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Oferta ośrodka kultury kierowana jest do osób w każdym wieku. Propagujemy dokonania uznanych artystów, jednocześnie zapewniając opiekę rodzimym twórcom, organizując m.in. plenery, wystawy, spotkania i warsztaty.

Na terenie Gminy Kwidzyn, pod doświadczonym okiem Pani Agnieszki Perehudy, prężnie działają lokalne zespoły muzyczne. Ich talent muzyczny możemy podziwiać podczas koncertów, dożynek i innych cyklicznych imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury.

Pełne pasji, zamiłowania do śpiewu i tańca, już dziś zapraszają na wspólne śpiewy podczas tegorocznych imprez plenerowych.

Łobuziary

Muzofanki