Trwa nabór zgłoszeń do 11. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego dla kół gospodyń wiejskich pn. „Bitwa Regionów”. Zapraszamy koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia, którym bliskie są smaki regionów i dawne receptury, a wyjątkowe potrawy przygotowują z pasją i sercem.

Maj zbliża się wielkimi krokami, a my już czujemy ten letni klimat! Mamy dla Was idealny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu! Co powiecie na KAJAKI?

Zapraszamy na wystawę malarstwa Ewy Łozińskiej, która będzie trwać od 22 kwietnia do 22 maja w Bibliotece Publicznej w Marezie.

Zapraszamy wiosennie na kolejne spotkanie dla dorosłych i seniorów z cyklu „Piątek z pasją”.

Po udanym pierwszym wyjeździe, udało nam się ponownie zorganizować wyjazd do Teatru Horzycy w Toruniu na spektakl pt. "CUD"!

Informujemy, iż 2 maja nasze biuro będzie nieczynne.
Za utrudnienia przepraszamy i życzymy udanego weekendu majowego.