Serdecznie zapraszamy na warsztaty wielkanocne Pracowni Haftu Artystycznego!

Wyjątkowo w tym roku odbędą się w Świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu i Bibliotece w Marezie, ponieważ w pracowni trwa remont. Mamy więc warsztaty wyjazdowe!

Zachęcamy Was, abyście w przedświątecznym zabieganiu znaleźli czas na twórcze wytchnienie w świątecznej atmosferze, abyście zrobili coś wyjątkowego, pięknego, co ucieszy Wasze oko w tym szczególnym czasie. Warsztaty są również doskonałą okazją do wspólnych spotkań, zwyczajnego – niezwyczajnego bycia razem. Potrzebują tego dorośli i dzieci.

Dlatego też zapraszamy dorosłych na świąteczne warsztaty scrapbookingu w czwartek do świetlicy w Rakowcu o godzinie 17:00, a dzieci na zdobienie jaj w sobotę do Biblioteki w Marezie, ul. Długa 5 o godzinie 10:00. Wykonacie oryginalne kartki świąteczne, a dzieci pobawią się różnymi technikami dekorowania jaj. Będzie kolorowo i twórczo! Jak zawsze!

Spraw sobie przedświąteczny prezent i podaruj czas tylko dla siebie!

Na tegorocznych warsztatach przygotujemy kartki świąteczne techniką scrapbooking a dla dzieci będą czekały jajka, które będą mogły ozdobić metodą decoupage oraz patchwork!