XV GMINNY KONKURS RECYTATORSKI "POETYCKI PAŹDZIERNIK"

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XV edycji Gminnego Konkursu Recytatorskiego „POETYCKI PAŹDZIERNIK”, który odbędzie się 26 października 2023 r. o godzinie 9:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Gurczu.

Konkurs o zasięgu gminnym kierujemy do uczniów z oddziału „zerówek” i szkół podstawowych klas I-VIII z terenu gminy Kwidzyn. Celem konkursu jest m.in. prezentacja i upowszechnianie żywego słowa, uwrażliwienie uczniów na piękno barw jesiennego krajobrazu, popularyzacja polskiej poezji wśród dzieci i młodzieży.

Poniżej znajdą Państwo Regulamin konkursu  oraz Kartę zgłoszenia w wersjach elektronicznych, jako pliki do pobrania.

Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w planowanym wydarzeniu!

Organizatorami tego wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie, Gmina Kwidzyn oraz Ex libris - Pomorska Biblioteka Pedagogiczna.

Pliki do pobrania:

POETYCKI_KARTA_ZGŁOSZENIA_OSWIADCZENIE.pdf  [ PDF | 836 KB ]