Katarzyna Kaszyńska - Stres, czym jest i jak sobie z nim radzić?

Miniony rok przyniósł wiele niespodziewanych i trudnych sytuacji. Część z nas doświadczyła śmierci najbliższych, a zdecydowana większość mierzyła się z trudnymi warunkami na rynku pracy. Skutki, jakie przyniosła pandemia, nie są jeszcze w pełni widoczne. Nie ma jednak wątpliwości, że ostatni czas dostarczył nam wiele nowych wyzwań, a razem z nimi i stresu.

Jak odnaleźć się w nowej sytuacji, po utracie najbliższej osoby, czy utracie pracy? Jak radzić sobie z niszącymi skutkami wywołanych napięć?

Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom pragniemy zaproponować skorzystanie z warsztatów online. Jak działa stres? Jakie są jego skutki? Jak sobie z nim radzić? - oto główne pytania, na które odpowie psycholog Katarzyna Kaszyńska, trener umiejętności psycho-społecznych. Dzięki swojej autorskiej metodzie "OD-NOWA Kwantowa" proponuje skuteczne metody zmierzenia się ze szkodliwymi skutkami długotrwałego napięcia. Część z przedstawionych technik można z powodzeniem zastosować samodzielnie.

W pierwszej części warsztatów, trwającej 30 min, omówione zostaną emocje i nastroje, a dokładniej to, co kryje się pod tymi pojęciami i jaki mają dla nas skutek. W drugiej części, którą opublikujemy niebawem, pod lupą znajdą się emocje pozytywne. Dzięki psychologi pozytywnej dowiemy się, jak podtrzymywać nastrój i emocje najbardziej pożądane, czyli pozytywne.

Aby skutecznie skorzystać z warsztatów, zachęcamy do zapewnienia sobie komfortowych warunków do oglądania, czyli wygodnych i wolnych od wszelkiego rodzaju przeszkadzaczy. Zachęcamy, aby te 30 minut poświęcić wyłącznie dla siebie i skorzystać z propozycji, która z pewnością pomoże lepiej radzić sobie z trudnościami życiowymi.

Chętnie poznamy Twoją opinię, na temat przygotowanych warsztatów. Może pojawią się jakieś pytania lub propozycje? W każdym przypadku zachęcamy do kontaktu z nami. Wszelkie sugestie, opinie i propozycje prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Razem, na pewno poradzimy sobie z wszelkimi trudnościami!

Katarzyna KaszyńskaKatarzyna Kaszyńska jest trenerem umiejętności psycho - społecznych. Specjalizuje się w psychologii stresu.
Pracuje własną metodą Kwantowa Odnowa, która w szybki i bardzo skuteczny sposób pomaga zredukować skutki oraz zlikwidować lub ograniczyć przyczyny stresu.
Prowadzi treningi indywidualne oraz warsztaty grupowe.
Dodatkowe informacje: www.bezstres.pl