Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie zaprasza na wyśmienitą atrakcję -"KinoPark", czyli hybrydowe kino plenerowe (samochodowe a także plenerowe, dla widzów niezmotoryzowanych).
Pierwsza filmowa projekcja odbędzie się w czwartek 12.08.2021 o godzinie 21:00. Na ekranie zobaczymy film pt. ”Green Book”, reż. Peter Farrelly, USA, 2018, 130min, 16+.
Wspaniały, nagrodzony trzema Oscarami film z doskonałą muzyką oraz poruszającą, opartą na faktach historią i brawurową grą aktorską. Mahershala Ali jako wybitny muzyk i Viggo Mortensen w roli jego włosko-amerykańskiego szofera w obsypanej nagrodami historii nieprawdopodobnej przyjaźni, którą pokochali widzowie na całym świecie.

Wielu myślało, że szczyt swojej popularności kina samochodowe mają dawno za sobą. Po niesamowitym apogeum w latach 50. I 60. musiały ustąpić miejsca komfortowym i zacisznym salom kinowym. Jak się jednak okazało nie na długo. Zamknięcie wszystkich miejsc, w których mogliśmy doświadczać kontaktu ze sztuką, nie tylko filmową, wytworzyło impuls do szukania nowych rozwiązań, by móc obcować z kulturą w różnych jej wymiarach.

Jedną z możliwości zaczerpnięcia powiewu kultury stały się zarówno spektakle teatralne online, jak i seanse filmowe „pod chmurką” czy kino samochodowe. I to jest to, na co czekaliśmy! Świetny sposób na oglądanie filmów!

KINOPARK jest u nas! Nowoczesny, hybrydowy i ponadczasowy!
KINOPARK zaprasza zmotoryzowanych i tych, którzy preferują relaks na świeżym powietrzu, czyli na leżakach, na fantastyczne trzy czwartkowe wieczory z dobrym filmem.

Popcorn i treściwe przekąski to konieczne i ważne dodatki do KinoParku. Jeśli zgłodniejecie lub po prostu poczujecie, że należy zadbać o pełen klimat imprezy, będziecie mogli zakupić małe co nieco. Będzie z nami Food truck i maszyna do popcornu – to lubimy!

Zapraszamy na naprawdę dobre filmy. Zobaczycie poruszający komediodramat „Green Book”, komedię „Na noże” sugerującą wątek kryminalny oraz francuski film z dużą dozą dobrego humoru „Babcia Gandzia”.

Spotkajmy się na parkingu przy Kwidzyńskim Parku Przemysłowo – Technologicznym w Górkach.

Wjazd na parking jest bezpłatny i zapowiada się spora frekwencja, zachęcamy więc do przyjazdu 15 minut przed rozpoczęciem seansu. Zapewniamy 40 leżaków, ale miejsc plenerowych jest sporo, więc jeśli posiadacie własny, zabierzcie go ze sobą.

KINOPARK poprawka