W ubiegłą sobotę a dokładnie – 18 marca 2023 r. odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu „Marzec w Szpilkach”, na którym mieliśmy okazję wysłuchać niesamowitego człowieka wielu talentów – DARIUSZA KORDKA, który zaszczycił nas swoją obecnością w świetlicy kulturalno – oświatowej w Rakowcu.

Pan Dariusz zachwycił swoim wdziękiem i niepowtarzalnym wokalem wszystkie Panie obecne na sali
i nie tylko – Panowie też dali się ponieść muzyce.

Koncert był główną atrakcją tego wspaniałego wieczoru, lecz to nie wszystko co wydarzyło się tego dnia. Dla Pań czekała mała niespodzianka pod krzesłami w postaci losu. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy loterię, w której można było wygrać dwanaście voucherów i nie tylko:

1. Voucher na sesję fotograficzną od Marty Zadwornej;
  2. Trzy vouchery na zestaw badań wykonanych przy użyciu kwantowego analizatora biomagnetycznego ze Sklepu Zielarsko-Medycznego „Leki Natury” w Kwidzynie;
  3. Trzy vouchery do sklepu „Błyskotka z Kwidzyna – biżuteria, perfumy i kosmetyki naturalne”
  4. Trzy vouchery na karykaturę od naszej Instruktorki GOKiB– Ewy Łozińskiej
  5. Voucher na zestaw świec sojowych od naszej Instruktorki GOKiB– Julii Kogut
  6. Zestaw gotowych świec sojowych – Bubble candle duża i mała – przygotowanych przez Instruktorkę GOKiB

Wśród dekoracji można było dostrzec prace, które powstały podczas tegorocznych warsztatów – ozdobne szklane naczynia, które zostały oplecione sznurkami makramy oraz świece sojowe zalewowe ozdobione pięknie pachnącymi woskami kominkowymi oraz płatkami wiosennych kwiatów.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rakowcu upiekły przepyszny jabłecznik, ciasto z kremem i galaretką oraz smakowite rurki z kremem. Dziękujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!

Wydarzenie to zostało sfinansowane ze środków Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie.

Szczegółowe informacje o sponsorach wydarzenia znajdziecie poniżej:

BŁYSKOTKA Z KWIDZYNA – BIŻUTERIA, PERFUMY I KOSMETYKI NATURALNE

Sklep od 2018 prowadzi przesympatyczna pani Ela, która zawsze dobrze doradzi i pomoże w wyborze ulubionych perfum, biżuterii czy kosmetyków.

W ofercie sklepu znajdziemy się m.in.  wysokiej jakości perfumy nalewane marki REFAN, BIŻUTERIĘ MARKI Colibra, Marco Diamanti i ze stali chirurgicznej (łańcuszki, naszyjniki, celebrytki, bransoletki, kolczyki, pierścionki, zawieszki  ale też i zegarki).

Ponadto sklep posiada w sprzedaży naturalne kosmetyki, olejki naturalne do skóry, olejki zapachowe i eteryczne.

SKLEP ZIELARSKO – MEDYCZNY „LEKI NATURY” W KWIDZYNIE

Sklep powstał w 2009 roku. Właścicielką sklepu jest pani Kinga Guzowska – Boiwka.

Jest to miejsce pełne pozytywnej energii, w którym wykwalifikowany personel uświadamia i edukuje swoich klientów oferując produkty najwyższej jakości.

W sklepie możemy zakupić m.in. zioła, herbatki  sypane owocowe, funkcjonalne, kawę energetyczną, zdrową żywność, kosmetyki naturalne, suplementy diety, krople, nalewki, produkty bio i wiele innych prozdrowotnych artykułów.

Mieszkańcy Kwidzyna i okolic mogą skorzystać w sklepie z badania stanu zdrowia wykonanego przy użyciu kwantowego analizatora biomagnetycznego.

Pani Kinga od kilku lat współpracuje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Biblioteki w Kwidzynie poświęcając bezinteresownie swój czas wolny, przebadała w naszej gminie już sporą ilość chętnych osób.

MARTA ZADWORNA - FOTOGRAFIA ROZPĘDZINY

Pani Marta to młoda, energiczna, pełna pasji o niezwykle ciepłym usposobieniu kobieta,.

Pierwsze zauroczenie fotografią pojawiło się w szkole podstawowej gdzie uczęszczała na zajęcia fotograficzne. Wtedy  fotografowała plenery, naturę, zwierzęta. Po kilku latach stwierdziłam, że to nie jest to co daje mi energie do działania i szukałam dalej.

Zaangażowała swoje koleżanki, rodzinę aby trochę  pobawili się w jej prywatnych modeli i to był strzał w dziesiątkę.

Zawsze mówi, że fotografia i fotografowanie odpręża  ją i przenosi trochę w inny stan, że ta energia napływa i nie ważne jak jest zmęczona …….kiedy łapie za aparat zmęczenie odchodzi i napływa ta pozytywna energia.

W swojej ofercie posiada sesje rodzinne, partnerskie, miłosne, komunijne, reportaże ślubne i wiele innych. Lubi fotograficzne wyzwania i pracę z ludźmi. Aparat jest formą wyrazu emocji, a tych pani Marcie nie brakuje, ma ich wiele…..i ktoś się będzie mógł o tym przekonać kiedy będzie po drugiej stronie aparatu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!