Warsztaty bożonarodzeniowe w Pracowni Haftu Artystycznego w Pastwie.

Wyjątkowy, świąteczny czas zbliża się wielkimi krokami. Przygotowujemy się do niego duchowo, porządkujemy również przestrzeń wokół siebie. Tworzenie świątecznych dekoracji, kartek i upominków jest nieodłącznym elementem przedświątecznej krzątaniny.

Zapraszamy na tradycyjne o tej porze roku warsztaty bożonarodzeniowe w Pracowni Haftu Artystycznego w Pastwie. Od lat cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem.

W tym roku wykonamy kartki świąteczne prostą techniką graficzną – linorytem. I choć zwyczaj wysyłania świątecznych życzeń w tradycyjny sposób zastępują inne, szybkie i nowocześniejsze metody, my chcielibyśmy powrócić do czasu, gdy tworzenie kartek było wspólną, rodzinną radością.

Pięknie wykonane karty możemy wysłać naszym bliskim i przyjaciołom, ale możemy również postawić je na kominku albo przy choince jako oryginalny element dekoracyjny.

Przekonacie się, że trochę umiejętności manualnych, dobre chęci, cierpliwość i kilka akcesoriów wystarczy, by opanować podstawy techniki linorytu.

Zaproponujemy Wam gotowe wzory, które mogą stać się wspaniałą inspiracją do własnej pracy. Będziecie mogli stworzyć również swoje projekty i zrealizować indywidualne pomysły.

Przygotujemy również warsztaty dla dzieci, które w tym samym czasie stworzą świąteczne rękodzieło. Przecież Boże Narodzenie to rodzinne święta!

Wstęp na warsztaty jest wolny, a więcej informacji uzyskacie pod nr tel. 724 613 030.