Z okazji Dnia Kobiet mamy wyjątkową propozycję! Chcemy w ten dzień zabrać Was do Teatru Horzycy w Toruniu.

Udało nam się zdobyć bilety na spektakl cieszący się ogromną popularnością pt. "CUD"

Cud to farsa, która przeniesie nas do słonecznej Hiszpanii, wypełnionej melodiami prosto z Andaluzji. Hubert, biznesmen w średnim wieku, wyrusza w podróż przez Europę, by spotkać się z adwokatem w sprawie rozwodu. Z powodu awarii samochodu jest zmuszony zatrzymać się w San Miguel. Jedyny wolny pokój w mieście nie odpowiada wymaganiom biznesmena, a na dodatek właściciel hotelu (Juan) dokwaterowuje Hubertowi młodą autostopowiczkę (Nelli).
Nieporozumienia i niesnaski zdanych na siebie lokatorów, doprowadzają do niezwykłej sytuacji – „cudu andaluzyjskiego”. Na skutek działania siły wyższej Hubert i Nelli zamieniają się ciałami. A to dopiero początek tej zwariowanej farsy. Akcja nabiera tempa, gdy w hotelu pojawiają się Róża i Benny – partnerzy dwójki bohaterów, którzy nie maja pojęcia z kim tak naprawdę mają do czynienia.
Dzięki szczerym rozmowom uświadamiają sobie, co w życiu jest najważniejsze. Obie pary – Róża i Hubert z dwudziestopięcioletnim stażem małżeńskim oraz Nelli i Benny znający się od sześciu miesięcy – dochodzą do tego samego wniosku: „odkryliśmy na nowo, czym jest miłość. I to jest prawdziwy cud”.

Cena udziału wynosi tylko 99zł i obejmuje bilet wstępu oraz koszt transportu, a to dzięki dofinansowaniu Gminnego Ośrodka Kultury
i Biblioteki w Kwidzynie.

Gwarantujemy wyśmienitą zabawę! Szczególnie zapraszamy małżeństwa z wieloletnim stażem.

Jeśli nie macie jeszcze planów na ten wieczór to decydujcie się szybciutko i rezerwujcie miejsca bo są ograniczone. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji podamy pod nr tel. 55 275 94 70.

Plik do pobrania:

PROGRAM_WYJAZDU [PDF | 111 KB]

 

  Wyjazd do teatru "w trzech krokach"  

 Krok 1 : Rezerwacja telefoniczna udziału.

 Krok 2 : Opłacenie kosztów udziału.

Dane do przelewu.
10 8300 0009 0015 0101 2000 0010 PBS w Kwidzynie

Odbiorca: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie
Kwota: 99 zł
tytuł płatności: [imię i nazwisko] - CUD

 Krok 3 : Wyjazd 8 marca o godz 16:00 (15 min przed wyjazdem spotykamy się na parkingu za Urzędem Gminy Kwidzyn - wjazd od ulicy 11 listopada)