W sobotę 9 marca w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu odbyło się drugie spotkanie z cyklu „ Marzec w szpilkach”.

W wyniku niezależnych od nas okoliczności nie mogliśmy zaprezentować wcześniej zaplanowanego spektaklu, ale druga propozycja była po prostu strzałem w dziesiątkę!

Spektakl pt. „Zawód aktorki” w wykonaniu Krzysztofy Gomółki-Pawlickiej  stanowił bardzo osobistą opowieść, dotykającą głębokich uczuć i pragnień.
Monodram zawierał interakcję z publicznością. Miał charakter komediodramatu na podstawie autentycznych relacji ludzi teatru.
Pani Krzysztofa zachwyciła swoim niesamowitym talentem i wdziękiem.

Spektakl nie był jedyną atrakcją tego wieczoru. Przybyli goście mogli również podziwiać obrazy namalowane przez Ewę Łozińską w cyklu „Początek”, dzięki którym mogliśmy przenieść się w świat dziecięcych wspomnień artystki.

Tego wieczora wszystkie panie mogły wziąć udział w losowaniu niespodzianek i voucherów na mniejsze i większe przyjemności.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy je ufundowali. Są to: Sklep Błyskotka z Kwidzyna, Sklep Zielarsko – Medyczny „Leki Natury” w Kwidzynie, Marta Zadworna – Fotografia Rozpędziny, Big Daddy Kwidzyn – Sylwester Goska, Galeria Tea Club Katarzyna Małkowska, Fit Medica  Dietetyka Kwidzyn – Aleksandra Kustosz, Manufaktura Bogusi – Bogusława Czernij, Majkut Instytut Zdrowia i Urody – Mateusz Majkut oraz Ewa Łozińska.

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Rakowca przygotowały pyszne ciasta, za które również serdecznie dziękujemy!

Następne spotkanie z cyklu „Marzec w szpilkach” odbędzie się już w piątek 15 marca o godz. 17:00 w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu, gdzie będziemy gościć jedną z najlepszych polskich pisarek Krystynę Mirek!

Do zobaczenia!