Jak już wielu z Was wie, pierwszy wyjazd do Teatru Horzycy w Toruniu okazał się strzałem w dziesiątkę, dlatego nie możemy się doczekać, aby po raz kolejny podzielić się tymi emocjami z nowymi uczestnikami.

Udało nam się ponownie zdobyć bilety na spektakl "CUD"- niezwykłą farsę, która już wielu widzów poruszyła i zachwyciła. Cena udziału to tylko 99zł, obejmująca bilet wstępu oraz transport, dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Kwidzynie.

Gwarantujemy znakomitą zabawę! Zapraszamy szczególnie małżeństwa z wieloletnim stażem oraz wszystkich, którzy chcieliby spędzić wieczór w niezwykłej atmosferze.

Miejsca są ograniczone dlatego rezerwujcie szybko! Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji podamy pod nr tel. 55 275 94 70.

Plik do pobrania:

PROGRAM_WYJAZDU [PDF | 111 KB]

  Wyjazd do teatru "w trzech krokach"  

 Krok 1 : Rezerwacja telefoniczna udziału.

 Krok 2 : Opłacenie kosztów udziału.

Dane do przelewu.
10 8300 0009 0015 0101 2000 0010 PBS w Kwidzynie

Odbiorca: Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka w Kwidzynie
Kwota: 99 zł
tytuł płatności: [imię i nazwisko] - CUD

 Krok 3 : Wyjazd 19 maja o godz 15:00 (15 min przed wyjazdem spotykamy się na parkingu za Urzędem Gminy Kwidzyn - wjazd od ulicy 11 listopada)

Cud to farsa, która przeniesie nas do słonecznej Hiszpanii, wypełnionej melodiami prosto z Andaluzji. Hubert, biznesmen w średnim wieku, wyrusza w podróż przez Europę, by spotkać się z adwokatem w sprawie rozwodu. Z powodu awarii samochodu jest zmuszony zatrzymać się w San Miguel. Jedyny wolny pokój w mieście nie odpowiada wymaganiom biznesmena, a na dodatek właściciel hotelu (Juan) dokwaterowuje Hubertowi młodą autostopowiczkę (Nelli).
Nieporozumienia i niesnaski zdanych na siebie lokatorów, doprowadzają do niezwykłej sytuacji – „cudu andaluzyjskiego”. Na skutek działania siły wyższej Hubert i Nelli zamieniają się ciałami. A to dopiero początek tej zwariowanej farsy. Akcja nabiera tempa, gdy w hotelu pojawiają się Róża i Benny – partnerzy dwójki bohaterów, którzy nie maja pojęcia z kim tak naprawdę mają do czynienia.
Dzięki szczerym rozmowom uświadamiają sobie, co w życiu jest najważniejsze. Obie pary – Róża i Hubert z dwudziestopięcioletnim stażem małżeńskim oraz Nelli i Benny znający się od sześciu miesięcy – dochodzą do tego samego wniosku: „odkryliśmy na nowo, czym jest miłość. I to jest prawdziwy cud”.