Koncert Noworoczny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń każdego roku. Za każdym razem występują na nim artyści, którzy urzekają barwą i skalą swego głosu, wyjątkową kulturą sceniczną i humorem. W Nowy Rok 2022 wprowadzi nas wyjątkowy spektakl operetkowo-musicalowy „Magiczna Opera”.

Do wspólnego świętowania zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie. Koncert Noworoczny odbędzie się 29 stycznia 2022 r. w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu. Spektakl „Magiczna Opera” w wykonaniu zespołu muzycznego Artis rozpocznie się o godz. 18:00.

Profesjonalizm, wspaniały kontakt z publicznością okraszony lekką nutą humoru, anegdot i ciekawostek  muzycznych to znak rozpoznawczy projektu muzycznego Artis. ARTIS współpracuje z najlepszymi solistami w kraju na co dzień występującymi w: Państwowej Operze Bałtyckiej, Operze Novej w Bydgoszczy, Teatrze Muzycznym w Lublinie, Teatrze Muzycznym w Łodzi.

Na scenie pojawi się 6 osób:  Maria Malinowska jako Grażyna,  Kamil Pękala  jako Janusz oraz 4 osobowy zespół Artis (I skrzypce, II skrzypce, pianino, puzon). Podczas przedstawienia usłyszymy 16 przebojów muzyki światowej od Vivaldiego do zespołów: Queen, Abba i Europe.

„Magiczna Opera" - to miłosne perypetie małżeństwa Grażyny i Janusza: dwojga śpiewaków operowych. Bohaterowie podczas wspólnego popołudnia w domu rozmawiają o operze, operetce, sztuce i swoim własnym życiu. Małżeństwo nie zawsze się ze sobą zgadza, dlatego jak się zakończy wieczór (może rozwodem?) okaże się na końcu przedstawienia....

Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 liczba miejsc na widowni została ograniczona.

Darmowe bilety można nabyć drogą on-line – wypełnić krótki formularz a bilet zostanie przesłany drogą mailową lub w formie SMS na wskazany numer telefonu.

Link do formularza: https://forms.gle/NKKzpRU7FuxpF9iy7

Można również zeskanować kod QR widoczny na plakatach promocyjnych, który przekieruje Państwa na link do formularza.

Bilety dostępne są również w świetlicy kulturalno-oświatowej w Rakowcu oraz w biurze GOK Kwidzyn, ul. Grudziądzka 30, pok.37.

Serdecznie zapraszamy!