GRUPA INICJATYWNA: MY W KORZENIEWIE | NAZWA INICJATYWY: MURALOWA HISTORIA KORZENIEWA

Celem działań inicjatorów jest rozwijanie w środowisku lokalnym wiedzy historycznej związanej z dziejami Korzeniewa i okolic jak również odkrywanie i rozwijanie potencjału kulturowego mieszkańców.

Finalnym zadaniem projektu będzie mural o tematyce historycznej wykonany na budynku Biblioteki Publicznej w Korzeniewie. Wykonanie muralu poprzedzać będą spotkania historyczne i warsztaty plastyczne. Wszystkie przedsięwzięcia są skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zainteresowanych historią chętnych uczestników działań.

Grupa zamierza kontynuować inicjatywę pogłębiając wiedzę o Korzeniewie i okolicach poprzez utrwalanie historii w publikacjach i innych formach twórczych, z zaangażowaniem społeczności lokalnej.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z minionych wydarzeń: